Skip links

Salon Kosmetyczny Rybnik

Dla poprawy swojego wyglądu robimy różne rzeczy. Zmieniamy dietę, uprawiamy sport, jednak nie we wszystkich sferach jest to w pełni skuteczne działanie. Dlatego istnieje szereg zabiegów kosmetycznych, dzięki którym można poprawić stan skóry czy zwolnić procesy starzenia.

Zachęcamy do skorzystania z prezentowanej oferty – dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz kadrą doświadczonych specjalistów. Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego! Rybnik jest miastem, gdzie z zaangażowaniem dbamy o zdrowie i urodę klientów.

Rybnik – salon kosmetyczny o nowoczesnym charakterze

W naszym instytucie przeprowadzamy zróżnicowane zabiegi, które są stosowane na różne części ciała. Stosujemy nowoczesne technologie, o renomowanej opinii oraz potwierdzonej skuteczności.

Jesteśmy specjalistami z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki, co potwierdzają wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje pracujących u nas osób. Dzięki temu klient zawsze może mieć pewność, że oddaje się w dobre ręce.

Rybnik, salon kosmetyczny – radiofrekwencja mikroigłowa

To nowoczesny zabieg, podczas którego tworzy się mikronakłucia skóry, pobudzając tym samym proces regeneracji. Dzięki temu zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny, a więc związków odpowiadających za koloryt oraz sprężystość skóry. Za sprawą nakłuć tworzy się również kanał dla podawanych substancji kosmetycznych, a więc są lepiej wchłaniane.

Dodatkowo zabieg wymaga zastosowania fali radiowej, która delikatnie obkurcza włókna kolagenowe i uelastycznia skórę. To świetny sposób na redukcję blizn, rozstępów, zwężenie gruczołów łojowych czy wygładzenie naskórka. Radiofrekwencję stosuje się na twarz, szyję, dekolt, a czasami także na inne partie ciała. Zabieg nie jest bolesny.

Rybnik, salon kosmetyczny – mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia to równie popularna technika, w przypadku której wykorzystuje się prąd o wysokiej częstotliwości. Dzięki niemu otwierają się kanały hydrofilowe, co umożliwia podanie serum do głębszych warstw skóry.

Mezoterapia jest szeroko wykorzystywana w walce z oznakami starzenia – pozwala na redukcję cellulitu, spłycenie zmarszczek, ujędrnienie naskórka czy ogólne modelowanie sylwetki. Po zabiegu skóra jest odżywiona, poprawia się jej koloryt oraz wygląda na zregenerowaną. Ponadto to natychmiastowy lifting, jeśli zastosuje się ją na twarz.

Rybnik, salon kosmetyczny – biorewitalizacja

Ten zabieg polega na pobudzeniu skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Cele obejmują stymulację fibroblastów, a także zwiększenie krążenia krwi oraz limfy. Ta propozycja zapewnia głęboki efekt odmłodzenia skóry.

Fitness Facebook