Skip links

Rehabilitacja, Fizjoterapeuta Knurów

Zdrowie mamy tylko jedno i właśnie z tego względu powinniśmy o nie należycie dbać. Czasem jednak dochodzi do sytuacji, na przykład następują wypadek lub kontuzja, przez którą tracimy częściowo swoją mobilność i możliwości manewrowania ciałem. Odnosi się to do różnego rodzaju urazów takich jak złamania, zwichnięcia czy skręcenia.

Po przebytej kontuzji do powrotu do pełnej sprawności potrzebna jest rehabilitacja. Knurów stanowi miasto, gdzie możesz liczyć na specjalistyczną pomoc w profesjonalnym ośrodku. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z realizowanymi przez nas programami leczenia. Dzięki nim można odzyskać sprawność po wypadku i nie tylko.

Profesjonalna rehabilitacja – Knurów

Nasz instytut urody i rehabilitacji to miejsce, gdzie można liczyć na specjalistyczną pomoc podczas powrotu do zdrowia. Pracują u nas doświadczeni rehabilitanci, którzy całą swoją wiedzę oraz umiejętności wykorzystują do przeprowadzania skutecznych procesów u swoich pacjentów.

Dzięki podejmowanym przez nas staraniom wiele osób odzyskuje pełną sprawność i ponownie odnajduje radość życia. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, pacjent może mieć absolutną pewność, że zaopiekuje się nim wykwalifikowany personel, a wszystkie zajęcia będą realizowane przy użyciu w pełni profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu ćwiczenia przyniosą jeszcze lepsze efekty.

Doświadczony fizjoterapeuta – Knurów

Doświadczony fizjoterapeuta w Knurowie ma wiedzę i umiejętności, które pozwalają mu przywrócić pełnię sprawności ruchowej u pacjenta. Robi to przy pomocy indywidualnie dobranego zestawu ćwiczeń, zawierającego czynności o określonej intensywności, które musi wykonywać chory, aby kończyna znów mogła poprawne funkcjonować. To jednak nie wszystko.

Z pomocy fizjoterapeutów w Knurowie i nie tylko bardzo często korzystają sportowcy na różnych poziomach oraz w wielu dyscyplinach. Specjalista umożliwia lepsze zrozumienie funkcjonowania ciała, wskaże pola, gdzie można poprawić sprawność, a także pomoże podczas realizowania programu treningowego, aby wesprzeć profesjonalistę w osiąganiu możliwie najlepszych wyników.

Jeśli chodzi o fizjoterapeutów, którzy prowadzą rehabilitację w Knurowie w naszym instytucie, wielu pacjentów zaznacza, że proponowane przez nich ćwiczenia i gimnastyka nie tylko pomagają w dłuższej perspektywie w powrocie do pełnej sprawności, ale też działają doraźnie, łagodząc ból.

Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy już od wielu lat, zapewniając pacjentom profesjonalną opiekę fizjoterapeutyczną w Knurowie. Od samego początku naszego funkcjonowania pragniemy nieść pomoc w powrocie do pełni zdrowia tym, którzy tego potrzebują.

Z rehabilitacji w Knurowie, którą proponujemy, można korzystać bez względu na wiek – plany ćwiczeń dostosowywane są indywidualnie do potrzeb pacjentów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. W przypadku jakichkolwiek pytań z chęcią udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi podczas indywidualnej rozmowy.

Fitness Facebook