Skip links

Modelowanie Sylwetki Rybnik

Wygląd zewnętrzny to coś, na co każdy zwraca uwagę. Właśnie z tego względu ludzie starają się na różne sposoby dbać o swoją sylwetkę – dzięki temu czują się dobrze w swoich ciałach.

Nie zawsze jednak każdemu podoba się kształt posiadanej sylwetki – gdzieś jest czegoś za dużo, w innych miejscach zaś za mało – i rodzi to problemy, gdyż często nie da się tego zmienić, po prostu stosując ćwiczenia. Na szczęście istnieją sprawdzone metody wykorzystywane przez specjalistów, które umożliwiają osiągnięcie upragnionego wyglądu. Cały proces znany jest jako modelowanie sylwetki. Rybnik to jedno z miast, gdzie dajemy możliwość skorzystania z tego i wielu innych zabiegów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Urządzenia modelujące sylwetkę

Lipolaser

Lipolaser, to pionierskie i niezwykle nowoczesne urządzenie na rynku. Służy do efektywnej redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki zastosowaniu lipolasera na nasze ciało, możemy w łatwy sposób wysmuklić naszą sylwetkę, wyszczuplić wybrane partie ciała oraz zniwelować niechciany cellulit.

Lipolaser to tzw. zimny laser diodowy, klasy 3D. Działa na zasadzie emitowania wiązki światła czerwonego, przy długości fali 650 nm. Światło wytworzone przez urządzenie, ma za zadanie przeniknąć przez poszczególne warstwy skóry, tak aby dotrzeć do komórek tłuszczowych. Lipo laser rozkłada obecne w tkance tłuszczowej trójglicerydy, na dwa związki: wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Po rozbiciu, cząsteczki te przechodzą do układu limfatycznego. Wówczas są tam metabolizowane, a następnie wydalane naturalną drogą, bez obciążeń organizmu, jakie niesie za sobą np. chirurgiczne odsysanie tłuszczu.

Bezpieczeństwo

Lipolaser, to urządzenie o najwyższej jakości na rynku. Jest w pełni bezpieczne, ponieważ podczas użycia nie narusza pobliskich komórek ciała oraz naczyń krwionośnych. Zabiegi wykonywane lipo laserem, są bezinwazyjne i równocześnie bezbolesne dla pacjentów. Wiąże się to z tym, że urządzenie podczas pracy tworzy wiązkę światła w formie kolumnowej, przez co zabieg jest w pełni kontrolowany i nie powoduje zagrożeń w postaci nadmiernego rozluźnienia skóry.

Przebieg kuracji

Kurację można przeprowadzić o każdej porze roku, nawet w lato. Efekty widoczne są od razu po wykonaniu zabiegu, ale narastają i utrwalają się w przebiegu kolejnych zabiegów w serii. Zaleca się wykonanie ok. 8 zabiegów przez okres 4 tygodni (1 zabieg – 2x w tygodniu), lecz ilość ta jest dostosowana indywidualnie do pacjenta. Kuracja daje szybkie efekty, które widoczne są już po pierwszym zabiegu. Równocześnie podczas stosowania kuracji, warto wzmocnić efekty zabiegu poprzez picie dużej ilości wody, zastosowanie diety z minimalną podażą tłuszczu i soli oraz zwiększenie poziomu codziennej aktywności fizycznej.

Zalety zabiegu

 • likwidacja tkanki tłuszczowej, w tym niekiedy odkładającej się tylko w jednym miejscu ciała;
 • pobudzenie przemiany materii w organizmie;
 • modelowanie ciała oraz redukcja zbędnego cellulitu;
 • bezinwazyjne stosowanie, z możliwością użycia na każdej części ciała,
 • przyjemnie ciepły, relaksujący zabieg.

Przebieg zabiegu

 • Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny i nie pozostawia żadnych śladów na skórze.
 • Zabieg można go wykonywać w okresie letnim.
 • Efekty widoczne są od razu i narastają w trakcie kolejnych sesji.
 • Zaleca się przeprowadzenie około 8 zabiegów (zależnie od grubości tkanki tłuszczowej);
  2 razy w tygodniu 1 zabieg.
 • W trakcie kuracji wskazana jest zwiększona aktywność fizyczna i dieta nisko tłuszczowa oraz spożywanie większej ilości płynów.
Dermomasażer podciśnieniowy

Czyli urządzenie, które redukuje tkankę tłuszczową, działa antycellulitowo, modeluje sylwetkę oraz działa odmładzająco.

Wskazania:

 • cellulit
 • skóra wymagająca ujędrnienia
 • modelowanie sylwetki
 • skóra wymagająca odżywienia
 • blizny
 • uzupełnienie zabiegów liposukcji
 • terapia przeciwstarzeniowa
 • odnowa biologiczna po wysiłku
 • otyłość

Efekt:

 • poprawa elastyczności, sprężystości i jędrności skóry
 • pobudzenie lipolizę w podskórnej tkance tłuszczowej
 • redukcja cellulitu
 • pobudzenie lokalnego mikrokrążenie
 • przyspieszenie resorpcji obrzęków
 • przywrócenie prawidłowego metabolizmu – eliminuje toksyny z organizmu

Zalety:

 • pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny
 • łagodzi ból
 • zabieg relaksacyjny
 • odnowa biologiczna po wysiłku
 • wspomaga walkę otyłością

Profesjonalne modelowanie sylwetki – Rybnik

Jako profesjonaliści potrafimy zapewnić wysokiej jakości opiekę podczas realizacji zabiegów z użyciem różnych metod. Dzięki temu klient może mieć absolutną pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem, a efekt podjętych działań będzie taki, jak ten oczekiwany. Właśnie dlatego oferowane przez nas modelowanie sylwetki w Rybniku to zdecydowanie warta rozważenia opcja.

Zabiegi modelujące sylwetkę

Guam

Zabiegi GUAM należą do najskuteczniejszych na świecie naturalnych metod modelowania sylwetki i redukcji cellulitu. Unikalna struktura koncentratu błotnego GUAM sprawia, że błyskawicznie wyszczupla on sylwetkę i skutecznie redukuje cellulit, zapobiegając jednocześnie dalszemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej.

GUAM posiada właściwości antystresowe, poprawiające samopoczucie i głęboko relaksujące, jest bogaty w pierwiastki, minerały, witaminy i proteiny.

Zabieg wyszczuplający Maritime Beauty

Zabieg okładowy z alg zielonych, wspiera ukrwienie oraz działa drenująco i liftingująco. Przywraca skórze elastyczność oraz wspomaga modelowanie sylwetki.

Bandaże antycellulitowe

Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza sie ciepło, tym samym nie działa od odwadniająco na tkankę. Cały zabieg skałda się z peelingu, ampułki, bandaży i kremu na zakończenie zabiegu.

Masaż próżniowy

Jest to masaż całego ciała specjalną głowicą wyposażoną w dwie ruchome, niezależnie pracujące rolki. Masowany fałd skóry jest uprzednio zassany przez podciśnienie wytwarzane w specjalnej komorze, która posiada możliwość regulacji dzięki czemu ssanie może być ciągłe lub pulsacyjne. Skuteczność tej metody została udowodniona klinicznie przez wiele znanych ośrodków badawczych

Masaż próżniowy bywa czasem nazywany lipo-masażem, ponieważ jednym z jego efektów jest drenaż limfatyczny, pozwalający pozbyć się z organizmu toksyn. Lipo-masaż poprawia ukrwienie tkanek, drenuje nadmiar płynów i wzmaga wymianę międzykomórkową.

Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, wspomagają jedynie naturalne procesy zachodzące w organizmie. U wielu osób po 15-20 zabiegach efekty są porównywalne do efektów chirurgicznej liposukcji, dlatego masaż próżniowy uważa się na świecie za zabieg numer jeden w zwalczaniu cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Zabieg jest wykonywany w specjalnym kombinezonie (tzw. endermowear), który zwiększa poślizg rolek i nie dopuszcza do uszkodzenia skóry.

Wykonywany zabieg może obejmować obszar całego ciała lub wybranych jego partii.

Warto postawić na sprawdzony instytut – RehaEsstetica!

Działamy na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając klientom profesjonalne usługi z zakresu modelowania sylwetki w Rybniku i nie tylko. W naszej ofercie znajdują się również m.in. fizjoterapia czy zajęcia rehabilitacyjne, które pomagają powrócić do sprawności po kontuzji czy urazie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. W trakcie rozmowy z chęcią udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania.

Urządzenia
Zabiegi
Fitness Facebook