Skip links

Masaż Kobido Rybnik

Nasza oferta:
  • masaż klasyczny grzbietu,
  • masaż relaksacyjny całego ciała,
  • masaż relaksacyjny gorącą świecą,
  • masaż gorącymi kamieniami,
  • masaż polinezyjski,
  • masaż leczniczy kręgosłupa.

Masaż, Rybnik – Kobido

Kobido to japońskie określenie, które można przetłumaczyć jako „starożytna ścieżka do piękna”. Natomiast kojarzy się głównie z chińską odmianą medycyny. Jest to masaż twarzy, który pierwotnie miał zrelaksować i uspokoić, jednak szybko okazało się, że w jego przypadku można liczyć także na inne funkcje.

Czytaj więcej…

Przede wszystkim jest to zabieg liftingujący, który bez specjalistycznego sprzętu umożliwia poprawę kolorytu naskórka i podkreślenie owalu twarzy. Jako ciekawostkę można dodać, że według podań masaż Kobido stosowali samurajowie, by ochłonąć po walce.

Masaż, Rybnik – co daje Kobido?

Masaż Kobido zapewnia wiele ciekawych efektów, które dotyczą nie tylko wyglądu. Chodzi na przykład o odprężenie i zrelaksowanie, ale też czasową poprawę ostrości widzenia. Dzieje się tak, ponieważ poprawione ukrwienie krwi prowadzi do lepszego skomunikowania oczu z mózgiem.

Poza tym masaż Kobido podkreśla owal twarzy, poprawia koloryt skóry, redukuje zmarszczki i bruzdy czy zmniejsza opuchliznę. Jego efekty są szybkie, dlatego wiele osób decyduje się na Kobido na przykład przed ważnym spotkaniem, randką, weselem itd.

Warto dodać, że skóra po masażu Kobido jest prostsza w penetracji dla kosmetyków używanych do pielęgnacji. Dzięki temu składniki aktywne są w stanie docierać do głębiej osadzonych warstw. Wszystkie wymienione korzyści sprawiają, że warto skorzystać z naszej oferty obejmującej masaż Kobido w Rybniku.

Masaż Kobido, Rybnik – jak wygląda zabieg?

Masaż w Rybniku w naszym gabinecie zaczyna się od powolnych ruchów terapeuty. Mają one na celu zrelaksować klienta, ponieważ w ten sposób zmniejsza się napięcie mięśni twarzy oraz naskórka.

Następnie przychodzi czas na przyspieszenie. Kombinacja energicznie wykonywanych ruchów sprawia, że organizm zostaje pobudzony do produkcji składników poprawiających wygląd skóry, między innymi kolagenu. Zwiększa się również ukrwienie naskórka.

Masaż, Rybnik – czy są przeciwwskazania do Kobido?

Zasadniczo nie ma większych przeciwwskazań do wykonania tego masażu. Jednak warto z niego zrezygnować w przypadku silnych stanów zapalnych skóry twarzy, niedawnej ekstrakcji zęba, zabiegu z wykorzystaniem mezoterapii, botoksu i lasera. W tych przypadkach wystarczy odroczyć wykonanie masażu.

Profesjonalny masaż Kobido, Rybnik

Jesteśmy profesjonalistami, a nasi terapeuci doskonale wiedzą, jak wykonać skuteczny masaż Kobido. Ten zabieg wbrew pozorom ma złożony charakter i wymaga indywidualnego podejścia do konkretnej osoby. Jest to związane między innymi z odmiennym tempem rozluźnienia mięśni czy skóry w początkowych etapach masażu. Ponadto używamy specjalistycznych kosmetyków, które pochodzą od renomowanych dostawców.

Jesteśmy przekonani, że każdy klient będzie zadowolony z usługi, jaką jest masaż Kobido. Rybnik to miasto, gdzie wiele osób decyduje się skorzystać z naszych propozycji. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do zapoznania się z innymi usługami.

Fitness Facebook