Skip links

Masaż Knurów

Zmęczenie po pracy, rehabilitacja po zabiegu, a może zwyczajna chęć odprężenia? Masaż to świetna forma relaksu, jednak dodatkowo poprawia pewne aspekty funkcjonowania organizmu, przez co jest często polecany przez lekarzy czy fizjoterapeutów.

Wykonujemy różne odmiany masażu Kobido, zawsze dbając o odpowiednią technikę oraz indywidualne podejście do klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Masaż, Knurów – profesjonalny salon masażu

Masaż jest wykorzystywany w medycynie dalekiego wschodu od tysięcy lat ze względu na prozdrowotne właściwości. Ruchy wykonywane w jego ramach pobudzają limfę, rozluźniają tkanki i świetnie wpływają na mięśnie. Stosuje się go nie tylko w celach terapeutycznych, ale również relaksacyjnych.

Oferujemy różne formy masażu, dzięki czemu każdy klient może wybrać odpowiednią propozycję dla siebie. W przypadku rozterki, która propozycja sprawdzi się najlepiej w przypadku konkretnej osoby, chętnie podpowiemy.

Wykonujemy masaż klasyczny, relaksacyjny, relaksacyjny ze świecą, gorącymi kamieniami, polinezyjski i leczniczy – wszystko zgodnie ze wschodnimi zasadami oraz technikami. Ponadto oferujemy masaż Kobido, który nie tylko pozytywnie wpływa na organizm, ale też wygląd, ponieważ to swego rodzaju naturalny lifting twarzy.

Masaż, Knurów – przyjemna atmosfera

Oferujemy masaż w dogodnych warunkach, dlatego jesteśmy przekonani, że korzystanie z naszych usług będzie przyjemnym doświadczeniem. Mamy świetnie wyposażony gabinet, który został urządzony w estetycznym stylu. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych olejków, delikatnych dla skóry, a dodatkowo nawilżających i odżywiających ją.

Masaż, Knurów – Kobido

Kobido to szczególna forma masażu, ponieważ jej celem jest lifting twarzy. Polega na odpowiedniej akupresurze oraz manewrach drenujących limfę. Dzięki temu do skóry twarzy dostarczana jest większa ilość substancji odżywczych, co ma bardzo dobry wpływ na jej elastyczność, koloryt, sprężystość, nawodnienie i inne aspekty. Masaż Kobido warto wykonywać regularnie, co spowolni procesy starzenia.

Zapraszamy na masaż – Knurów

Serdecznie zapraszamy na masaż w naszym instytucie. Mamy wieloletnie doświadczenie, które cały czas jest poszerzane ze względu na regularny udział w różnorodnych szkoleniach i konferencjach. Instytut jest świetnie wyposażony, dlatego nasza oferta odznacza się sporym zróżnicowaniem oraz kompleksowością.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z innymi usługami. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z konsultantami.

Fitness Facebook