Plan zajęć Fitness Facebook - Rehaesstetica
 

Zabiegi SPA & Wellness

BABOR


Khanya – of africa rewitalizuje i dostarcza nowej energii.

Podążając za trendem BABOR stworzył zabieg, który uwzględnia zarówno pradawność Afryki jako kolebkę ludzkości, jak również pradawne afrykańskie tradycje, zwyczaje i obrzędy.

BABOR KHANYA ENERGY – tajemnicza, mistyczna podróż do „matki Afryki”. W tej tajemniczej podróży BABOR posługuje się trzema różnymi elementami:

 1. więź z naturą – by wyrazić więź ludzi z naturą wpleciono do zabiegu elementy zapożyczone z przyrody. Naturalne kamienie (kalcyt, kwarc różowy, kamienie pochodzenia wulkanicznego) pobudzają życiową energię, wprowadzają harmonię. Drewniane afrykańskie grzechotki (marakasy) nawiązują do pradawnych rytuałów tańca.
 2. egzotyka i mistycyzm – w zabiegu stosowane są specjalne techniki nakładania masek i peelingów, które nawiązują do starych obrzędów afrykańskich. Służą one również przeniesieniu klientki w mistyczny świat afrykańskich symboli.
 3. pierwotność/czystość – zastosowana w zabiegu sól morska nawiązuje do rytuału czystości. Symbolizuje również zdrowie, życie i pomyślność.

Zastosowane w kosmetykach substancje czynne takie jak olej marula i wyciąg ze zmartwychwstanki, wspierają ochronne funkcje skóry jak również pomagają jej na dłużej zatrzymać energię i siłę pozyskane podczas zabiegu.

 

SPA & Wellness


„Choco SPA”

Czekoladowa uczta masażem energetyzująco – relaksującym. Aromatyczna ceremonia opierająca się na czekoladowym masażu dająca relaks i odprężenie.

Wyciąg z ziarnem kakaowca o niepowtarzalnym zapachu zapewnia wspaniałe samopoczucie, ma zdolność redukcji tkanki tłuszczowej i głębokiego odżywienia skóry.

Polewanie ciała gorącą czekolada koi zmysły, dodaje energii, modeluje sylwetkę oraz pobudza siły witalne.

„Herbaciany ogród”

Dalekowschodnia wyprawa do kraju kwitnącej wiśni. Rytuał odtoksycznia i odnawia skórę, przywraca harmonijne jędrne kształty. Skóra nabiera zdrowego, lśniącego kolorytu. Zabieg wykonywany jest w kapsule SPA

Składa się z:

 1. peelingu „Trzy herbaty”
 2. okładu na ciało „Herbata i Algi”
 3. na zakończenie zabiegu olejek "Dotyk słońca"

Kąpiel „Błękitna laguna”

Słodkawe ekstrakty orzechów kokosowych połączone z kryształami soli morskiej, tworzą niepowtarzalny klimat polinezyjskiej laguny. Znikają troski i zmęczenie, ciało odpręża się, relaksuje. Skóra staje się gładka, sprężysta, promienieje blaskiem.

Kąpiel „Szmaragdowa toń”

Kryształy soli morskiej o szmaragdowym kolorze z delikatną nutką zapachową olejku sargassowego. Morskie minerały i oligoelementy przywracają właściwy balans mineralny organizmu, likwidują stres i zmęczenie a eteryczna nuta zapachowa wzmacnia efekt relaksu i odprężenia w trakcie kąpieli.

 

Zabiegi w kapsule obejmują:

 1. hydromasaż
 2. koloroterapię
 3. mate wibracyjną

 

Rejestracja telefoniczna

Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Państwu w doborze odpowiedniego terminu oraz odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty.

 • tel.  (32) 42 70 276
 • tel.  (32) 42 11 256
 • kom.  504 598 157


Nasi partnerzy