Plan zajęć Fitness Facebook - Rehaesstetica
 

Zabiegi modelujące sylwetkę

GUAM

Zabiegi GUAM należą do najskuteczniejszych na świecie naturalnych metod modelowania sylwetki i redukcji cellulitu. Unikalna struktura koncentratu błotnego GUAM sprawia, że błyskawicznie wyszczupla on sylwetkę i skutecznie redukuje cellulit, zapobiegając jednocześnie dalszemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej. GUAM posiada właściwości antystresowe, poprawiające samopoczucie i głęboko relaksujące, jest bogaty w pierwiastki, minerały, witaminy i proteiny.


Zabiegi wspomagające proces odchudzania:

Zabieg wyszczuplający Maritime Beauty

Zabieg okładowy z alg zielonych, wspiera ukrwienie oraz działa drenująco i liftingująco. Przywraca skórze elastyczność oraz wspomaga modelowanie sylwetki.

Bandaże antycellulitowe

Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza sie ciepło, tym samym nie działa od odwadniająco na tkankę. Cały zabieg skałda się z peelingu, ampułki, bandaży i kremu na zakończenie zabiegu.

Masaż próżniowy

Jest to masaż całego ciała specjalną głowicą wyposażoną w dwie ruchome, niezależnie pracujące rolki. Masowany fałd skóry jest uprzednio zassany przez podciśnienie wytwarzane w specjalnej komorze, która posiada możliwość regulacji dzięki czemu ssanie może być ciągłe lub pulsacyjne. Skuteczność tej metody została udowodniona klinicznie przez wiele znanych ośrodków badawczych

Masaż prózniowy bywa czasem nazywany lipomasażem, ponieważ jednym z jego efektów jest drenaż limfatyczny, pozwalający pozbyć się z organizmu toksyn. Lipomasaż poprawia ukrwienie tkanek, drenuje nadmiar płynów i wzmaga wymianę międzykomórkową.

Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, wspomagają jedynie naturalne procesy zachodzące w organizmie. U wielu osób po 15-20 zabiegach efekty są porównywalne do efektów chirurgicznej liposukcji, dlatego masaż próżniowy uważa się na świecie za zabieg numer jeden w zwalczaniu cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Zabieg jest wykonywany w specjalnym kombinezonie (tzw. endermowear), który zwiększa poślizg rolek i nie dopuszcza do uszkodzenia skóry.

Wykonywany zabieg może obejmować obszar całego ciała lub wybranych jego partii.

 

 

Rejestracja telefoniczna

Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Państwu w doborze odpowiedniego terminu oraz odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty.

  • tel.  (32) 42 70 276
  • tel.  (32) 42 11 256
  • kom.  504 598 157


Nasi partnerzy