Plan zajęć Fitness Facebook - Rehaesstetica
 

VacuFit i Rollen

VACU FIT ACTIVE PRO DUAL

Innowacyjna bieżnia z podciśnieniem i podczerwienią!


VACU Thermal - SPACER W PODCZERWIENI

Podczas ćwiczeń na tym urządzeniu, działające promienniki podczerwieni oczyszczają skórę i tkanki podskórne ze zbędnych toksyn, czego efektem jest jędrna, czysta i zdrowa skóra.

Promienie podczerwone to promieniowanie cieplne, które penetruje skórę do głębokości ponad czterech centymetrów i są z łatwością wchłaniane przez ciało. Promienie podczerwone nagrzewają ciało i rozszerzają naczynia krwionośne. Skutkiem tego jest zwiększenie przepływu krwi i lepsze dotlenienie i ukrwienie tkanek.
Skóra czerwienieje, co oznacza, że bogata w tlen krew dociera do miejsc, gdzie często może jej brakować w wystarczających ilościach. Proces ten powoduje również usunięcie z organizmu dużych ilości toksyn, które nie zalegają w głębszych warstwach skóry!

Nowatorski system recyrkulacji powietrza wpływa na zdecydowane podwyższenie komfortu ćwiczeń. Wyniki badań medycznych znane od lat mówią jednoznacznie, iż wyprodukowanie 1 grama potu powoduje spalanie 0,586 kcal. Dzięki zastosowaniu promieni podczerwieni w zamkniętej kapsule, w której dodatkowo ćwiczymy nasz organizm wytwarza 5-6 krotnie więcej potu niż podczas klasycznych zabiegów w saunie lub w innych urządzeniach podobnego typu. Podczas 30 minutowego zabiegu w Vacu Fit Thermal spalasz nawet do 3000 kcal!

 

VACU FIT - BIEŻNIA PODCIŚNIENIOWA

Podczas ćwiczeń w kapsule wytwarzane jest podciśnienie które polepsza krążenie krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie naturalnie odkładają się większe ilości tłuszczu: uda, pośladki, talia, brzuch.

Terapia ta czterokrotnie przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej, a efekt pozostaje na długi czas.

Wiadomo, że tłuszcze są ważnym nośnikiem energii, potrzebnej do pracy mięśni szkieletowych.
Substraty tłuszczowe, tzw. wolne kwasy tłuszczowe, pochodzące z tkanki tłuszczowej są dostarczane do mięśni z krwią. Stąd więc, podczas ćwiczenia w Vacu dochodzi do podwyższonego wyzwalania substratów tłuszczowych (wolne kwasy tłuszczowe) z tkanki tłuszczowej oraz na skutek lepszego krążenia krwi, także do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej, gdzie w wyniku procesów utleniania, zachodzących w mitochondriach, powstaje dwutlenek węgla i woda. Panujące w Vacu podciśnienie powoduje również poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii.
Efektem jest wygładzenia skóry, poprawa jej jędrności oraz szybka redukcja obwodu sfer problemowych: ud, bioder, talii, brzucha.


ROLLEN

Masaż Rollen jest skuteczną sprawdzoną metodą walki z cellulitem i nadwagą.


Efektem pracy Rollena jest gładsze i szczuplejsze ciało, poprawa krążenia krwi i lepszy metabolizm.
Najbardziej odpowiednim strojem do masażu są obcisłe spodnie (leginsy), podkoszulek oraz bawełniane skarpetki.

Serdecznie zapraszamy!

 

Rejestracja telefoniczna

Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Państwu w doborze odpowiedniego terminu oraz odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty.

  • tel.  (32) 42 70 276
  • tel.  (32) 42 11 256
  • kom.  504 598 157


Nasi partnerzy