Plan zajęć Fitness Facebook - Rehaesstetica
 

Pedicure

Pedicure

Pedicure podstawowy

Zadbane stopy nie tylko ładnie wyglądają i przyciągają wzrok ale są najlepszym wizerunkiem naszego zdrowia. Zabieg obejmuje aromatyczną kąpiel stóp, opiłowanie pzanokci, wycinanie skórek, usuwanie zrogowaciałego naskórka oraz peeling z masażem. Pedicure zapewnia stopom efekt gładkich stóp, regeneruje skórę, poprawia krążenie, odświeża oraz nawilża. Pracujemy na produktach jednej z najlepszych firm w kosmetycznej i medycznej pielęgnacji stóp - GEHWOL

Czas trwania : 45 minut

Pedicure specjalistyczny

Jesli masz problemy ze swoimi stopami, u nas znajdziesz pomoc. Na wrastające paznokcie zakładamy klamry korygujące B / S Quick-SPANGE. Pracujemy na kosmetykach renomowanej firmy Gehwol, Która dostarcza nam najnowocześniejsze i najskuteczne w preparaty do pielęgnacji stóp.


Zabiegi na stopy

Fresh Feet – Rytuał orzeźwiający dla stóp

To zabieg przynoszący ulgę i orzeźwienie zmęczonym nogom. Doskonale oczyszcza i odżywia suchą skórę stóp, wygładza stwardniały naskórek, relaksuje i odpręża.

Czas trwania : 45 minut

Parafina na stopy

Zabieg przeznaczony dla skóry przesuszonej i wrażliwej. Ma działanie regeneracyjne i odżywcze. Polecamy szczególnie jesienią i zimą!

Czas trwania: ok. 30 minut

 

Rejestracja telefoniczna

Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Państwu w doborze odpowiedniego terminu oraz odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty.

  • tel.  (32) 42 70 276
  • tel.  (32) 42 11 256
  • kom.  504 598 157


Nasi partnerzy