Plan zajęć Fitness Facebook - Rehaesstetica
 

Masaż

Masaż dla dwóch osób

Wspólna sesja masażu to czas nie tylko dla niej i dla niego, ale również niepowtarzalne doświadczenie wspólnej przyjemności dla koleżanek, przjaciółek... Masaż to doskonała forma spędzenia czasu z bliską osobą. Specjalnie przygotowany, nastrojowy gabinet zapewni odpowiednią atmosferę i pozwoli naszym Klientom na pełne odprężenie i relaks.


Masaż gorącymi kamieniami

Ceremonia Wellness zainspirowana technikami wschodu, wykorzystująca naturalne metody terapeutyczne medycyny alternatywnej.

Masaż gorącymi kamieniami prowadzony jest przy pomocy gorących kamieni, z wykorzystaniem różnorodnych form ucisku.

Do zabiegu stosujemy kamienie bazaltowe, należące do grupy skał wulkanicznch, formowanych w głębszych warstwach ziemi, w ekstremalnie wysokich temperaturach. Stąd też pochodzą ich energetyczne właściwości.

Masaż gorącymi kamieniami łagodzi napięcia mięśni, likwiduje stres i zmęczenie. Dotyk kamieniami działa kojąco i uspakajająco na system nerwowy. Ponadto można mówić o profilatyczno-leczniczym oddziaływaniu w postaci: uśmierzania bólów, redukcji stanów zapalnych, zapobieganiu powstawaniu zatorów w organizmie.


Ponadto oferujemy masaż:

  1. klasyczny grzbietu
  2. relaksacyjny całego ciała
  3. relaksacyjny całego ciała goracą świecą
  4. masaż polinezyjski
  5. masaż leczniczy kegosłupa

 

Rejestracja telefoniczna

Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Państwu w doborze odpowiedniego terminu oraz odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty.

  • tel.  (32) 42 70 276
  • tel.  (32) 42 11 256
  • kom.  504 598 157


Nasi partnerzy