Plan zajęć Fitness Facebook - Rehaesstetica
 

Bony upominkowe

Wybierz interesującą Cię kategorię bonów upominkowych.

Indywidualne

<<START  

 

Podaruj chwile relaksu w luksusowym SPA!

Jeśli nie masz pomysłu na prezent to my gorąco polecamy zakup bonu upominkowego. Bon jest w formie eleganckiego, efektownie zapakowanego zaproszenia. Jest to oryginalny, w stu procentach sprawdzony sposób obdarowania ukochanej osoby. Może też śmiało służyć jako premia dla pracowników bądź też mogą być dowodem wdzięczności dla partnera biznesowego.

W ofercie mamy dwa rodzaje bonów upominkowych: na wybrane usługi/zabiegi lub na dowolną kwotę.

Dla Państwa wygody zakupu bonów można dokonać pisząc na maila rehaesstetica@gmail.com i dokonując wpłaty na wskazane konto. Po potwierdzeniu płatności bon wysyłamy pocztą pod wskazany adres.

Bon jest ważny przez okres trzech miesięcy od daty zakupu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

  STOP>>

Dla firm

<<START  

 

Szanowni Państwo

Z ogromną radością pragniemy przedstawić Państwu niniejszą ofertę współpracy. Oferta ta kierowana jest do pracodawców, którym zależy na podniesieniu efektywności pracy swoich pracowników. Bony upominkowe są nowatorską formą nagradzania, wyróżniania oraz motywowania pracowników. Nie od dziś wiadomo, że dobra kondycja psychiczna i fizyczna pracowników to klucz do sukcesu każdej firmy.

Jak można wykorzystać bony:

 1. jako jednorazową premię za roczne wyniki, podpisanie kontraktu, zakończenie projektu itp.,
 2. jako nagrodę programów motywacyjnych dla najlepszych pracowników,
 3. jako formę świątecznego, urodzinowego prezentu,
 4. jako formę integracji dla pracowników.

Bardzo proste zasady:

 1. bony zapewniają obdarowanemu możliwość skorzystania z usługi/zabiegu - co gwarantuje jego pełne zadowolenie,
 2. bony są bardzo proste w użyciu, likwidują problemy organizacyjne dla firmy ponieważ pracownicy bezpośrednio w Centrum umawiają się na termin realizacji bonu,
 3. bony są ważne przez okres 3 miesięcy.

Atrakcyjne rabaty

W zależności od ilości oraz wartości zakupionych bonów - atrakcyjne rabaty.

Wierzymy, że rodzaj gratyfikacji pracowników bonami upominkowymi dobroczynnie wpłynie na relacje pracodawca-pracownik poprzez wzajemny szacunek i partnerstwo, ale również poprzez wykreowanie u pracownika przywiązania do dobrej marki firmy, od której otrzymuje należyty respekt i szacunek.

Pragniemy również zaznaczyć, że w naszej ofercie mamy bony upominkowe dla partnerów biznesowych. Stanowią one wspaniałą formę podziękowania za udaną współpracę lub sposób na pozyskanie nowego partnera biznesowego.

Dołącz do grona pomysłowych pracodawców i skorzystaj z naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy!

 

  STOP>>

Regulamin bonu upominkowego RehaEsstetica

<<START  

 

 • Bon upominkowy RehaEsstetica jest bonem imiennym.
 • Z usług w Instytucie Urody i Rehabilitacji RehaEsstetica skorzystać może wyłącznie osoba widniejąca na bonie.
 • Bon upominkowy RehaEsstetica nie jest akceptowany w gabinetach lekarskich współpracujących z Instytutem Urody i Rehabilitacji, salonie fryzjerskim jak również w innych punktach handlowych i usługowych.
 • Bon upominkowy RehaEsstetica nie dotyczy prowadzonej w Instytucie Urody i Rehabilitacji odsprzedaży detalicznej kosmetyków.
 • Bon upominkowy RehaEsstetica nie obejmuje usług w cenach promocyjnych.
 • Bon upominkowy RehaEsstetica nie podlega wymianie na środki pieniężne.
 • Z bonu upominkowego RehaEsstetica nie wydaje się reszty.
 • Bon upominkowy RehaEsstetica ważny jest 3 miesiące od daty zakupu i okres jego ważności nie ulega przedłużeniu.
 • Realizacji bonu upominkowego RehaEsstetica można dokonać wyłącznie za wcześniejszą, tygodniową rezerwacją terminu.
 • Instytut Urody i Rehabilitacji RehaEsstetica nie ponosi odpowiedzialności za bony upominkowe RehaEsstetica, które zostały utracone lub uszkodzone po ich wydaniu nabywcy. W razie utraty lub uszkodzenia bonu upominkowego RehaEsstetica duplikat nie będzie wydawany.
 • W wyniku utraty, zniszczenia lub kradzieży bonu upominkowego RehaEsstetica klientowi nie przysługują wobec wydawcy żadne roszczenia.
 • W wypadku gdy cena usług nabywanych przez klienta z wykorzystaniem bonu upominkowego RehaEsstetica będzie wyższa od wartości bonu, klient zobowiązany będzie różnicę dopłacić gotówką lub kartą płatniczą.
 • Wydanie bonu upominkowego RehaEsstetica nie stanowi sprzedaży opodatkowanej podatkiem od towarów i usług w rozumieniu właściwych przepisów podatkowych. Klient w momencie nabycia bonu upominkowego RehaEsstetica, na dowód wpłaty środków pieniężnych otrzyma pisemne pokwitowanie nie stanowiące paragonu fiskalnego ani faktury VAT.
 • Nabywca poprzez wpłatę środków pieniężnych oraz odbiór bonu upominkowego RehaEsstetica oświadcza, iż zapoznał się z niniejszym Regulaminem, rozumie jego treść i zobowiązuje się go przestrzegać.

 

 

  STOP>>

 

Rejestracja telefoniczna

Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Państwu w doborze odpowiedniego terminu oraz odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty.

 • tel.  (32) 42 70 276
 • tel.  (32) 42 11 256
 • kom.  504 598 157


Nasi partnerzy